Rohová rozkládací sedací souprava MELANIA 2F-OT levá

Akce
Neohodnoceno
Značka: KASVO
25 180 Kč 20 809,92 Kč bez DPH
Skladem

Nadčasová rohová rozkládací sedací souprava z řady MELANIA. Nechybí úložný prostor. Komfort při sezení zajišťuje polohovatelná opěrka hlavy, pružina vlnovec a sendvičová pěna. K dispozici vzorník látek Davis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedací soupravy z řady nábytku MELANIA vynikají nadčasovým designem, kvalitním provedením a celkovou stavbou, která zaručuje maximální pohodlí. Zamilují si je všichni milovníci nerušeného odpočinku.

Rohová rozkládací sedací souprava MELANIA v sobě ukrývá i úložný prostor na náhradní lůžkoviny, a tak je samozřejmě i rozkládací. Pomocí několika jednoduchých pohybů získáte komfortní kůžko. Ještě více klidu a pohody při sezení zajišťuje jak polohovatelná opěrka hlavy, tak pružina vlnovec, na které je uložena sendvičová pěna.

Na pohodlí se můžete těšit, i když se rozhodnete na sedací soupravě MELANIA přenocovat. Postel bude měřit 196 × 118 centimetrů. Ve složeném stavu sedačce naměříte na šířku 249, do výšky maximálně 104 a do hloubky 183 centimetry.

Zvolte si levou nebo pravou variantu, zvolte si jednu ze dvou základních barev nebo svou vlastní ze vzorníku látek Davis. Zvolte si platbu naráz nebo na splátky. V otázce dopravy volit nemusíte, tu rádi zajistíme my.

  Parametry

Šířka
249 cm
Výška
93/104 cm
Hloubka
183 cm
Hloubka sedu
54 cm
Výška sedu
42 cm
Rozkládací
Úložný prostor
Vlnovec
Levá nebo pravá varianta
PARAMETRY
Šířka
249 cm
Výška
93/104 cm
Hloubka
183 cm
ROZKLAD
Šířka
196 cm
Hloubka
118 cm

Parametry

Doplňkové parametry

Kategorie: Sedací soupravy
Záruka: 24 měsíců